BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Otwierają nowe szczyrkowskie trasy

Już w piątek 22 grudnia od godziny 8.30 narciarze będą mogli zobaczyć na własne oczy zmiany jakie zaszły w dawnym Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim.  

Nowoczesna infrastruktura – 3 koleje linowe, nowe serce ośrodka w lokalizacji "Szczyrk Gondola" oraz szusowanie bo poszerzonych i wyprofilowanych trasach – tak w najbliższy piątek zaprezentuje się ośrodek gościom. Jazda dzienna będzie trwała od 8.30 do 16.00. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddana 10-osobowa kolej gondolową z nowej lokalizacji na Halę Skrzyczeńśką oraz dwie koleje 6-osobowe z Soliska na Halę Skrzyczeńską oraz na Wierch Pośredni.

Od 22 grudnia uruchomione będą 3 trasy niebieskie o łącznej długości ponad 6 km. Trasa nr 3, trasa nr 4/4a oraz nowa trasa nr 10 która połączyła Wierch Pośredni z Soliskiem. W okresie świątecznym uruchamiane będą kolejne trasy czerwone, 1 oraz 7. 

 

 


dodano: 2017-12-21 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.091 sek.