BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Janowicka po odbiorze

11 grudnia miał miejsce techniczny odbiór remontowanego odcinka ulicy Janowickiej. Uczestniczył w nim wójt Artur Beniowski wraz z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych Wiesławem Kubisiem. 

W ramach projektu "Przebudowa drogi powiatowej 4471S Bestwina-Janowice-Hałcnów ul. Janowicka w Bestwinie i Janowicach" przebudowany został (1,255 km) odcinek drogi powiatowej (ul. Janowicka) w Bestwinie i Janowicach, od skrzyżowania z ulicą Krakowską w Bestwinie, wraz z wykonaniem chodnika na całej długości, co pozwoli na zapewnienie separacji ruchu pieszego i samochodowego na całej długości drogi aż do centrum Janowic.

W ramach zadania wykonano także odwodnienie z drogi (kanalizacja deszczowa). Projekt realizowany w formule "zaprojektuj i wybuduj" przewidywał prowadzenie prac projektowych do maja 2017 r., a realizację robót drogowych od czerwca do listopada 2017 r. Zakończenie realizacji całego projektu planowane było do grudnia 2017 r.
 
Wartość projektu: 1 601 348,09 PLN
Wartość dofinansowania: 1 018 937,00 PLN
 
Źródło: UG Bestwina 
 


dodano: 2017-12-12 | autor: Region
 
 
Marek
Odbiór nie ważny nie ma zdjęcia wójta jak w Jasienicy.
2017-12-12
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.