BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Poważne potrącenia pieszych

Pomimo ostrzeżeń trwa czarna seria potrąceń pieszych i wypadków na naszych drogach. Tylko w ciągu jednej doby na skrzyżowaniu krajowej jedynki z ulicą Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach doszło do dwóch poważnych potrąceń pieszych.   

Czarna seria rozpoczęła się w sobotę wieczorem, w Czechowicach-Dziedzicach na krajowej jedynce w rejonie skrzyżowania z ulicą Kopernika, na pasie w kierunku Katowic. Jak ustalili policjanci z bielskiej drogówki dwoje pieszych w wieku 22 i 25 lat, którzy przekraczali jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, zostało potrąconych przez 44-letniego kierującego pojazdem Daewoo. Piesi z obrażeniami ciała trafili do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu.

Do kolejnego potrącenia w tym samym miejscu doszło w niedzielny wieczór. Mężczyzna w wieku 41 lat kierujący pojazdem Audi potrącił 41- letnią kobietę. W wyniku zdarzenia z poważnymi obrażeniami ciała piesza została przewieziona do szpitala.

Źródło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-12-11 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.090 sek.