BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Trwa nabór wniosków na ekologiczną energię

Wójt gminy Bestwina ogłasza termin zakończenia naboru deklaracji udziału w projekcie dla Programu Ograniczenia Emisji w gminie Bestwina na lata 2017-2020 w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych w indywidualnych gospodarstwach mieszkańców gminy na dzień 18.12.2017 r. (poniedziałek). 

Deklaracje udziału, wg wzoru zamieszczonego poniżej, można składać osobiście w Urzędzie Gminy Bestwina, ul. Krakowska 111, 43-512 Bestwina, pokój nr 7, drogą mailową na adres ankiety@ekocde.pl lub fundusze@bestwina.pl oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej (decyduje data stempla pocztowego).

Deklaracje złożone po terminie zostaną umieszczone na liście rezerwowej i będą rozpatrywana wyłącznie w sytuacji zwolnienia miejsca na liście podstawowej.

Szczegółowych informacji o projekcie udzielają pracownicy Urzędu Gminy pod numerem telefonu 32 215 77 07 lub mailowo fundusze@bestwina.pl. Komunikat został zamieszczony na stronie internetowej – kliknij.

 dodano: 2017-12-10 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.090 sek.