BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Pożar przy Średniej (aktualizacja)

Dzisiaj przed południem  w domu jednorodzinnym przy ulicy Średniej w Jaworzu interweniowali strażacy. Prawdopodobnie doszło do pozaru sadzy w kominie. 

Na miejscu działania podejmowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej oraz strażacy z OSP Jasienica. W trakcie akcji dojechał wóz OSP Jaworze. Z nieoficjalnych doniesień wynika, iż w domu przebywał pies i kot. Zwierzęta nie przeżyły pożaru.  

***Aktualizacja:

Po godzinie jedenastej, palił się budynek mieszkalny w Jaworzu. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że z komina budynku mieszkalnego wydobywa się gęsty dym. Ratownicy równocześnie z prowadzoną akcją gaśniczą, poszukiwali zwierząt zamkniętych w budynku, gdyż pożar powstał pod nieobecność właścicieli budynku.
 
Paliła się klatka schodowa, ściana oraz strop między piętrami. W wyniku poszukiwań odnaleziono dwa martwe psy oraz kota, prawdopodobnie zatrute gazami pożarowymi. Prawdopodobną przyczyną pożaru była nieszczelność instalacji rozprowadzającej ciepłe powietrze z kominka. 

 Galeria

 
dodano: 2017-12-05 | autor: Region
 
 
absmak
dziś radio Bielsko podawało,że w OSP Jaworze kłótnia nawet do rękoczynów doszło zbierane są podpisy aby rozpisać nowe wybory. Najwyższy czas rozdzielić tych dwóch w jednym
2017-12-07
 
strażak -kierowca
Co ma wspólnego v-ce z dysponowaniem a ci ludzie na stanowisku to tragedia nie znają nic teren nie alarmują jednostki miejscowej tylko wybrane i dojazdy trwają długo zawsze zmęczeni nawet się ich woła po kilka razy od jakiegoś czasu to makabra nikt tam nie panuje a wiem co było na mojej gminie jest trochę daleko ale jak się słyszało rst z samochodowych z BB to dlaczego nie ich siedzi jeden inni gdzieś łażą i to są skutki.
2017-12-06
 
?
nie tylko
2017-12-05
 
Waldy
ale tylko Jaworze ma vice prezesową emerytkę pod 70 hihiha
2017-12-05
 
--
Spóźnili się bo dziwnym trafem MSK nie dysponuje jednostkę będących blisko miejsca zdarzenia. Najlepiej z 2giego końca gminy lub innej gminy :D
2017-12-05
 
Strażak
BB i Jasienicy są zastępy a w Jaworzu wóz czyli to dlatego się spóźnili konie to NIE auto.
2017-12-05
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.096 sek.