BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Zaparkowała na przejściu dla pieszych

24 listopada dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie dotyczące parkowania pojazdu na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Traugutta z ulicą Dolną w Czechowicach-Dziedzicach. Kierująca pojazdem była zaskoczona, iż parkowanie w takim miejscu może być niedozwolone. 

Na miejsce został wysłany patrol, który zauważył pojazd marki Suzuki zaparkowany na przejściu dla pieszych. Po chwili przy samochodzie pojawiła się jego właścicielka. Była nią 56-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic. Gdy strażnik podał podstawę prawną podjęcia interwencji, czyli parkowanie na przejściu dla pieszych, kobieta oznajmiła funkcjonariuszowi, że „troszkę przejścia przecież jest i chyba nie ma problemu”. Później stwierdziła, że nie było nigdzie miejsca, a to w którym pozostawiła pojazd było wolne, więc stanęła sobie aby zrobić zakupy w aptece. Strażnik miejski wyjaśnił kobiecie co to jest przejście dla pieszych i dlaczego nie można na nim parkować. W czasie pouczenia kobieta wyciągnęła kartę parkingową osoby niepełnosprawnej, myśląc że okazany dokument uprawnia ją do parkowania w takim miejscu. Na koniec interwencji strażnik miejski udzielił kobiecie pouczenia z art 97 kodeksu wykroczeń mając nadzieję, że krótką rozmowę jaką z nią przeprowadził będzie cenną lekcją na przyszłość.

Źródło: Straż Miejska Czechowice-Dziedzice  dodano: 2017-11-28 | autor: Region
 
 
Pictures
Dobra zmiana
2017-12-20
 
won
@Do ek. Czyli PiSuardessa !!
2017-12-02
 
Do ek
Pisia baba
2017-11-30
 
Tosiek
@ktosiek. Za to ty typowy PiSuar.
2017-11-29
 
tępić buractwo
Stara baba a zachowuje się jak rozwydrzony bachor, uważa że wszystko jej wolno.
2017-11-29
 
ktosiek
Ten Jjj to jakiś niewyżyty POpapraniec.
2017-11-29
 
Jjjjj
Pani z PISią
2017-11-28
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.094 sek.