BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Na wolności był tylko kilka godzin

Policjanci z Kobiernic zatrzymali młodego mężczyznę, który przedwczoraj opuścił mury aresztu śledczego i jeszcze tego samego dnia powrócił na przestępczą drogę. 22-latek groził krewnym pozbawieniem życia i kierował samochodem pomimo obowiązującego go zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za przestępstwa te może trafić za kraty na kolejne 2 lata.

Rano mężczyzna opuścił mury aresztu śledczego, gdzie przebywał od miesiąca za kradzieże. W samo południe w Kozach, nietrzeźwy 22-latek wszczął awanturę z krewnymi, którym groził śmiercią. Wezwani na miejsce policjanci obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Szybko okazało się, że zatrzymany kierował audi, pomimo orzeczonego wobec niego przez sąd, zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który obowiązuje go jeszcze przez najbliższe 3 lata. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: Policja Bielsko-Biała dodano: 2017-11-22 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.