BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

sport

Prezentacja siatkarek BKS

Siatkarska drużyna BKS Bielsko-Biała zostanie zaprezentowana w Centrum Handlowym Gemini Park. W sobotę, 14 października zawodniczki zaprezentują się przed kibicami oraz przedstawią skład, a także zamierzenia na zbliżający się sezon Ligi Siatkówki Kobiet.  

To będzie prawdziwe święto siatkówki, która jest mocną stroną sportu w Bielsku-Białej. Wydarzenie rozpoczniemy już o 14:00 konkursami dla dzieci. W centrum handlowym Gemini Park utworzymy kilka stacji, przy których dzieciaki będą miały do wykonania ciekawe i nietypowe sportowe zadania. Na każdej stacji spotkać będzie można siatkarki bialskiego klubu, które będą zagrzewać dzieciaki do rywalizacji. Po prawidłowym wykonaniu zadania dzieci otrzymają naklejkę, którą umieścić trzeba będzie w specjalnym folderze. Po zebraniu wszystkich naklejek mali kibice BKS-u będą mogli wybrać sobie gadżet od bielskiego klubu i jego sponsorów. 
 
Najważniejsza część sobotniego popołudnia rozpocznie się około 16:30, kiedy to na scenie zaprezentuje się cała bielska drużyna. Dla wszystkich, którzy będą z nami tego dnia nie zabraknie również konkursów. Dla pierwszych 100 kibiców, którzy przyjdą na prezentację przygotowano również podwójne zaproszenia na najbliższy mecz BKS-u.
 
Pierwszy mecz bielszczanki zagrają w już poniedziałek 16 października o godz. 18:00 z Grot Budowlanymi Łódź.


dodano: 2017-10-13 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.094 sek.