BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Smutny finał poszukiwań

Ponad 200 osób – policjantów, strażaków, ratowników GOPR oraz okolicznych mieszkańców zaangażowanych było w poszukiwania zaginionego mieszkańca Kobiernic. W czasie akcji poszukiwawczej wykorzystano 2 śmigłowce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę tuż po 14.00. Wczoraj około 21.00 w lesie w Kobiernicach zaginiony został odnaleziony przez ratowników z Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej w Kętach. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny.

Zaginiony wyjechał z domu swoim samochodem marki Peugeot. Poinformował krewnych, że zamierza udać się na spacer. Jego samochód rodzina odnalazła w okolicy lasu, w Kobiernicach przy ul. Górskiej.
 
W poszukiwania zaginionego zaangażowanych było ponad 200 osób – policjantów, strażaków, ratowników GOPR oraz okolicznych mieszkańców. W czasie akcji poszukiwawczej wykorzystano także 2 śmigłowce. Mężczyzna wyszedł z domu w minioną niedzielę tuż po 14.00. Wczoraj około 21.00 w lesie w Kobiernicach zaginiony został odnaleziony przez ratowników z Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej w Kętach. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.
 


dodano: 2017-09-26 | autor: Region
 
 
Piotr
Nie rozumiem tych poszukiwań tyle ludzi a chłop leżał niecałe 1000 m od samochodu,czyli spacerowali a nie szukali.
2017-09-26
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.