BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Charytatywnie w Prochowni

Studio Urody Avalanche zaprasza w najbliższą sobotę do Międzyrzecza na Prochownię na trzecią edycję charytatywnego „Avalanche's Event”. 

Jak co roku, oprócz dobrej zabawy, organizatorzy chcą wesprzeć tych najbardziej potrzebujących – walczących o życie. W tym roku impreza ma wesprzeć osoby, walczące z nowotworem. Wszystko rozpocznie się o godz. 15. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje i zabawy, m.in. skoki na bungee, pokaz mody, koncert zespołu Rockers Soul, zumba, pokazy artystyczne i gimnastyczne, mecz piłki nożnej, będzie można zjeść potrawy z grilla, a przy okazji wysłuchać porad dietetycznych. Zaś wieczorem rozpocznie się zabawa z DJ Mirkiem i zespołem „Preludium”, która ma potrwać do rana.
 
Najważniejszym punktem imprezy będzie licytacja, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla potrzebującego dziecka na walkę z rakiem. Można będzie wygrać lot na paralotni, skok ze spadochronem, sesję fotograficzną, makijaż, wybielanie zębów, kolację, karnet na siłownię, lekcje jazdy konnej, czy kosmetyki.
 
Impreza odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Jasienica Janusz Pierzyny. Wstęp jest bezpłatny. 
 
Szczegóły dostępne są tutaj (kliknij). 
 


dodano: 2017-09-13 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.096 sek.