BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Przewoził 300 porcji marihuany

Policjanci z Bielska-Białej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania samochodu sprawcy, śledczy zabezpieczyli prawie 300 porcji odurzających marihuany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci z referatu antynarkotykowego uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Żywca może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Od pewnego czasu bacznie przyglądali się jego poczynaniom. Wczoraj w Jasienicy, wspólnie z patrolem ruchu drogowego, zatrzymali kompletnie zaskoczonego sprawcę do kontroli drogowej. W czasie przeszukania audi, którym kierował 24-latek, odnaleźli blisko 300 porcji odurzających marihuany. Środki odurzające zabezpieczono, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

Źródlo: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-09-07 | autor: Region
 
 
Viktor
I wczasy za nasze niech wpier--- wszystko i go szlak trafi i nie będzie truł innych.
2017-09-07
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.086 sek.