BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Omijał samochód i potrącił pieszą

Ostatnie deszczowe dni spowodowały znaczne pogorszenie warunków drogowych. Tylko wczoraj doszło do 2 poważnych wypadków i ponad 20 kolizji na lokalnych drogach. Do poważnego zdarzenia doszło wczoraj po południu na bielskiej ulicy Bystrzańskiej, gdzie kierowca Dacii potrącił perzechodzącą przez jezdnię 19-latkę. 

Wczoraj tuż po 14.00 w Bielsku-Białej na ul. Bystrzańskiej, 29-letni kierujący Dacią, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 19-latkę. Do wypadku doszło podczas omijania przez kierującego Dacią, dostawczego mercedesa. Kierowca tego samochodu zatrzymał się przed przejściem, aby piesza mogła bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni. Jak donosi portal Bielskie Drogi, ranna nastolatka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, min. złamanie miednicy, złamania kończyn dolnych, oraz obrażenia wewnętrzne. Wczoraj miała przejść skomplikowaną operację.

Do kolejnego wypadku doszło około 14.40 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Ligockiej, gdzie 81-letni kierujący renaultem clio wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z mazdą kierowaną przez 35-latkę. Na skutek zderzenia kierująca odniosła obrażenia ciała. Przewieziono ją do szpitala

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności w jakich doszło do tych wypadków. Obaj kierowcy, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stracili prawo jazdy.

Źródło: Policja Bielsko-Biała 

 


dodano: 2017-09-06 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.136 sek.