BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Melina za cmentarzem

Mieszkańcy Wilamowic skarżą się, że za cmentarzem paru mężczyzn zrobiło sobie melinę. - Jest tam głośno i trzeba coś z tym zrobić. Może trzeba wyciąć tam krzaki żeby ich odsłonić i nie będą tam wtedy chodzić – zaproponował radny gminy Wilamowice, Marian Rosner.

- Mamy w tej chwili już zgodę na wycięcie tych tui, które rosną wzdłuż ogrodzenia – poinformował w czasie jednej z niedawnych sesji Rady Miejskiej zastępca burmistrza, Stanisław Gawlik. Zdaniem radnego Rosnera takie rozwiązanie nie załatwi problemu. - To w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zawiadomić policję – odparł Gawlik. dodano: 2017-09-04 | autor: Region
 
 
Olo
jeżeli chodzi o rodziny to trzeba przyznać że nacisk jest duży bo 500+, urlop macierzyński,może zmniejszą w końcu vat na ubranka dla dzieci. co zrobili źle to na pewno rozszerzenie szczepień, bo skutki są fatalne a stara Europa i tak nie szczepi, co do homo nie wiadomo, to jest ułamek ludzi, którzy chcą wielkich praw, i nie warto ich brać pod uwagę.
2017-09-06
 
Kazek
Miesięcznice smoleńskie, Acta i wiele innych demonstracji się odbyło. Tolerancji nie ma, pogadaj z mniejszościami etnicznymi, religijnymi, osobami o innej orientacji seksualnej, rodzicami dzieci upośledzonych i niepełnosprawnych. Poza tym nie uważam że poprzedni rząd był dobry.
2017-09-06
 
Bronisław
Tylko to o czym piszesz bylo za poprzedbiego rzadu. Wolnosci slowa nie bylo, rządu nie wolno bylo krytykowac, Komora tak samo od razu sprawa do projuratury. Jak buły protesty to Bolek chciał ludzi palowac. ABW wchodziło do gazet. A teraz co? Są protesty, ludzie mogą negatywnie wypowiadać się na temat rzadu czy prezydenta, jest prawdziwa wplnosc słowa i tolerancja. To ze wam lewym sie to niepodoba to naprawde nikogo nie obchodzi.
2017-09-06
 
Kazek
Tak, cała opozycja zła, liczy się jeden naród, jedna partia i jeden führer jak za Niemca. Wszystkich innych pozamykać i niech nastanie pisowski kraj.
2017-09-05
 
Rycho
jakie mieszaniec Bestwiny muszę przyznać w w Wilamowicach dużo się dzieje i jest spokój, a mąciciele zawsze się znajdą, którym coś nie pasuje, ale takimi nie warto się przejmować (patrz świry z opozycji w Polsce)
2017-09-05
 
Racjonalista
Problem w tym, ze w takich Wilamowicach to jedynie funkcjonują gminne tuby samorządowego sukcesu. O sprawach drażliwych nikt nie pisze, bo wszystkie lokalne media istnieją jedynie za udziałem srodków publicznych i muszą być przychylne jaśnie panującym. I zasadniczo funkcjonują od lat w ten sposób, nieważne kto rzadzi - czy PO czy Pis albo PSL. Wszystko to jeden fajans i bandyterka.
2017-09-05
 
Regionista
hahaha dziennikarzy :D przecież piszecie bzdury, które wam każą; KOD, Razem, PO, Nowoczesna, dziennikarz jest bezstronny a wy kompletnie nie, także nie ośmieszajcie się
2017-09-05
 
Patrze czytam i popieram
Widać region daje popalić. Brawo w końcu ktoś ma odwagę zwracać uwagę na pracę samorządów. Mało już takich dziennikarzy, za którymi idzie odwaga, a to boli. Prawda Panie Marianie?
2017-09-04
 
Nik
Polecam maść na ból dupy.
2017-09-04
 
Gabriel
prze artykuł :D
2017-09-04
 
Wilamowianin
Może warto napisac artykuł o zabytkach cmentarza, o sławnych/zasłużinych ludziach, którzy tam leżą, a nie tylko mierne sensacje?
2017-09-04
 
Nik
Ooooo jak boli dupa! Nie potraficie sobie poradzić z żulami i taka trwoga w internetach? Jeszcze kawka i jakoś do 16 zleci...
2017-09-04
 
Aaron
Redaktorzy Regionu niecierpką władz Gminy Wilamowice bo im nie płacą haraczu za durne artykuły, to piszą wszystko co by mogło negatywnie wpłynąć na ocenę ich pracy, nie widzą tego że robią z siebie pośmiewisko :D
2017-09-04
 
Wilhelm
Panie redaktorze Region. Po to Pan chodzi na sesje RM Wilamowice, żeby takie sensacje relacjonować ? :-)))
2017-09-04
 
ju
Artykuł na pierwszą stronę gazet.
2017-09-04
 
Aga
Sensacja Sebixów z Regionu:D co teraz? wytną tuje będą nie eko, wezwą policją nie demokratyczni :D oleją problem - skandal na miarę Bolka z Gdańska, oj region poziom seriali TVN :D
2017-09-04
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.089 sek.