BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Reprezentantka ministerstwa obejrzała zamek w Grodźcu

Magdalena Derlawska-Miodowska, dyrektorka w gabinecie Jerzego Kwiecińskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju w sobotę 26 sierpnia gościła w gminie Jasienica.

Magdalena Derlatka-Miodowska odwiedziła gminę na zaproszenie wójta Janusza Pierzyny. Podczas spotkania wójt zaprezentował Jasienicką Niskoemisyjną Strefę Ekonomiczną, poinformował też o zainteresowaniu inwestorów zakupem terenów pod budowę zakładów przemysłowych.

Wspólnie odwiedzili także zamek w Grodźcu, gdzie omówili kwestie techniczne, związane z powstaniem Jasienickiego Kurortu Zamkowego w Grodźcu. Przypomnijmy, jasienicki projekt niedawno został wpisany jako element przyjętego przez Ministerstwo Rozwoju rządowego projektu Beskidzkiego Centrum Narciarstwa. Kurort Zamkowy w pierwszej kolejności zostałby zagospodarowany teren w Grodźcu na kompleks turystyczny, z trasami spacerowymi, biegowymi, rowerowymi, rolkowymi, a przede wszystkim trasy narciarskie dla początkujących. Gmina Jasienica posiada tam 5,5 ha własnych gruntów. W przyszłości zamysł Kurortu objąłby również stworzenie całej bazy turystycznej w raz z hotelem i basenami.

Źródło: UG Jasienicadodano: 2017-08-30 | autor: Region
 
 
obserwator
bodzio57 co z tym chodnikiem z Bielowicka do szkoły w Wieszczętach a nie jakiś zamek
2017-09-08
 
bodzio57
"zdziwiony". Liczę, że nasi radni wyjaśnią wyborcom co kryje się pod nazwą Jasienicki Kurort Zamkowy. Około dziesięć lat temu "strefa", teraz "kurort". Ściema do entej potęgi. Strefę "kupiła" PO i PiS oraz inwestorzy z "Konga". Ta pani na zdjęciu promuje "kurort". Śmiać się, czy płakać? O to jest pytanie.
2017-09-07
 
zdziwiony
Boże ! Ten PIerzyna juz z kazdym się fotografowuje byle tylko być na zdjęciu i w gazecie ! A co to za pojęcie i nazwa Jasienicki Kurort Zamkowy?
2017-09-07
 
Edi
To jest baba od herbatki i robienia zdjęć na wsi widać tyle wart jasienica
2017-09-05
 
Czytelnik
Pierzyna zrób sobie zdjęcie z Putinem jeszcze wtedy będziesz gość takie to pryszcz
2017-09-04
 
Magdalena
Teraz do niego tylko woźne przyjeżdżają , bo nikt poważny się tu nie pokaże
2017-09-03
 
Mieszkanka
jak widze zdjęcia przy tej mapie to mnie już muli gdzie te miejsca pracy panie Wojcie gdzie może Pan odpowie? Wybory się zbliżają znowu pan bajki będzie wciskać
2017-09-03
 
Monika
Czyli nie chłop a ZERO
2017-08-31
 
Piotr
To ci lawirant do swojej kariery nie gminy jak stary komunista tak samo każdemu nastawi aby mieć poklask żenada niby wiejski wójcie.
2017-08-31
 
EDi
On szuka tylko pogłosu i roni zdjęcia z samem dnem nieliczącym się jak Buzek.Bienkowska .Szwed teraz jakaś baba czyli farbuje się z wszystkimi obcjami jak misiu ZERO
2017-08-30
 
klin
po pierwsze - jak właściewie ta pani się nazywa - Derlawska-Miodowska czy Derlatka-Miodowska? po drugie - jakie stanowisko ma w ministerstwie, bo na pewno nie jest "dyrektorką w gabinecie" cokolwiek by to oznaczało...
2017-08-30
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.