BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Nowy dach dla szkoły w Grodźcu

Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grodźcu będzie miał nowy dach. Pierwsze prace ruszą we wrześniu, gdy tylko szkołę opuszczą nietoperze.

Właśnie chronione prawem nietoperze były przyczyną zwlekania z rozpoczęciem prac. Zagnieździły się na poddaszu budynku. – Gmina miała przygotowane pieniądze na remont szkoły, nie można było jednak go przeprowadzić, dopóki nietoperze są w okresie lęgowym. Dopiero teraz będzie to możliwe – wyjaśnia Wójt Janusz Pierzyna.

Umowa z wykonawcą robót przewiduje, że prace potrwają kilkanaście tygodni, zanim rozpocznie się kolejny sezon lęgowy. Prace mają być również zorganizowane w ten sposób, by nie utrudniały prowadzenia zajęć oraz nie zagrażały bezpieczeństwu uczniów i pracowników placówki.

Koszt robót przewidziano na 208 tys. zł. Termin zakończenia robót został wyznaczony na grudzień tego roku.dodano: 2017-08-30 | autor: Region
 
 
Mary
Nietoperza Pierzyny hybrydowego widzieli
2017-09-04
 
Iwan
Wpis został zablokowany przez administratora z powodu naruszenia zasad regulaminu.
2017-09-01
 
STRAŻAK
Pierzyna ty jestes w okresie legowym chyba patrząc na Brzuszek
2017-09-01
 
Edi ze Św-ki
Po co tyle szumu żadna łaska dostaje kasę na oświatę i ma nasze podatki trzeba coś zrobić a nie tylko balangi i popijawy po kilka w roku za nasze podatki.
2017-08-31
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.088 sek.