BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Poranna napaść w centrum handlowym

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój. Napastnik zaatakował swoją ofiarę w czechowickim centrum handlowym. Pobił mężczyznę, a następnie skradł mu telefon komórkowy. Za przestępstwo to może teraz trafić za kraty na najbliższe 12 lat.

W minioną niedzielę tuż przed 10.00 w czechowickim centrum handlowym przy ul. Legionów, sprawca zaatakował 20-latka. Pobił go i skradł mu telefon komórkowy. Zaalarmowani o zdarzeniu stróże prawa chwilę później zatrzymali napastnika, którym okazał się dobrze im znany 24-letni czechowiczanin. W czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli skradziony aparat telefoniczny.

W przeszłości zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

Źródło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-08-22 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.