BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Ekstremalne doznania w Szczyrku

6 kilometrów, 30 przeszkód i górska trasa – to „piekło” jakie zamierzają zgotować uczestnikom organizatorzy Górskiego Runmageddonu w Szczyrku. Impreza skupiająca tysiące osób czekających na podjęcie walki ze swoimi słabościami odbędzie się w dniach 21-22 października.

Runmageddon Szczyrk to  festyno-piknik, który odbywa się w wielkim miasteczku festiwalowym z szeregiem atrakcji. Impreza Runmageddon w Szczyrku to:

·         4500 zawodników w jeden weekend,

·         ponad 9000 kibiców,

·         blisko 800 dzieci startujących w Runmageddon Kids.

W trakcie dwóch dni zawodnicy będą mieli możliwość spróbować swoich sił na 6 km trasy imprezy Runmageddon Rekrut z ponad 30 przeszkodami oraz na trasie najbardziej ekstremalnego półmaratonu w Europie – 21 km Runmageddon Hardcore z ponad 70 przeszkodami.

Weekend z Runmageddonem to również imprezy towarzyszące w miasteczku festiwalowym oraz after party dla zawodników. Wiąże się również z tysiącem startujących zawodników i kibiców, którzy odwiedzą miasto Szczyrk w myśl idei turystyki runmageddonowej i zostaną w mieście na dłużej, korzystając z usług gastronomicznych i noclegowych, które oferuje miasto.

Więcej szczegółów dotyczących imprezy znajdziesz klikając tutaj.dodano: 2017-08-25 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.092 sek.