BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Zlot food trucków w Lasku

Dzisiaj na terenie parku miejskiego „Lasek” w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczyna się zlot food trucków. Impreza potrwa do niedzieli.

Impreza pn. „Estrada smaków” to jedyna taka impreza w Czechowicach-Dziedzicach i prawdziwa gratka dla smakoszy! Przez trzy dni - od piątku 11 do niedzieli 13 sierpnia - w czechowickim „Lasku” zapowiada się dla nich prawdziwa uczta…

Na zloty food trucków zapraszani są przedstawiciele kuchni z różnych zakątków świata. Organizatorzy podkreślają, że współpracują z najlepszymi food truckami z całej Polski. Chętnie goszczą też lokalnych przedstawicieli branży gastronomicznej wspierających ideę zdrowego żywienia i nurt „slow food”. Podobne imprezy odbyły się wcześniej w Bielsku-Białej, Katowicach, Ustroniu i Cieszynie.

Dodatkowe atrakcje

  • STREFA FOOD TRUCKÓW - zaproszeni przedstawiciele kuchni z całego świata będą przygotowywali potrawy na oczach widzów objaśniając jednocześnie pochodzenie, składniki dań oraz smaki dominujące w menu. Wśród zaproszonych food trucków będziemy gościć uczestnika programu „Biznes na kółkach” stacji Discovery Channel, który poprowadzi pokaz gotowania na żywo dań kuchni meksykańskiej.
  • STREFA CHILLOUT'U - miejsce zaaranżowane do wypoczynku na świeżym powietrzu, czyli parasole, leżaki, stoliki. W miarę możliwości ustawione poza samym centrum wydarzenia, z dala od zgiełku i muzyki. W strefie chillout'u będą serwowane zimne napoje i lemoniada przygotowywana na bazie świeżych owoców. W pobliżu będzie można zamówić rzemieślnicze lody lub desery oparte na naturalnych składnikach.
  • STREFA DLA DZIECI - miejsce przyjazne najmłodszym, gdzie w zależności od warunków atmosferycznych prowadzone są animacje dla dzieci. Zawsze staramy się nawiązać kontakt z lokalnymi salami zabaw – w związku z czym oferta jest często wzbogacona o ich możliwości – o np. zabawy ruchowe.
  • STREFA MUZYKI - wydarzeniu towarzyszy muzyka grana na żywo, we współpracy z lokalnymi klubami muzycznymi.

plakat

Źródło: UM Czechowice-Dziedzicedodano: 2017-08-11 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.094 sek.