BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Plan działań priorytetowych dla Jaworza

Zgodnie z zarządzeniem Komendanta Głównego Policji, Komisariat Policji w Jasienicy opracował plan działań priorytetowych dla gminy Jaworze obejmujący takie zagrożenia jak naruszanie ciszy nocnej, dewastacje i spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem.

Wśród zjawisk którym należy się bacznie przyjrzeć, wymienia się niewłaściwe korzystanie z wiat znajdujących się w Jaworzu na ul. Turystycznej przy szlaku na Błatnią oraz w Jaworzu Nałężu, a w szczególności naruszanie ciszy nocnej i dewastacja mienia. Ponadto, kierowanie pojazdami przez uczestników imprez „pod wiatą” w stanie nietrzeźwym, głównie w weekendy w godz. 18-24. Problemem jest także spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem głównie na ternach parków, w miejscach grupowania się młodzieży oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w tych miejscach, głównie w dni powszednie w godzinach 18-24 oraz w weekendy.

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 061 na okres od 01.08.2017r. do 31.01.2018r.

 dodano: 2017-08-11 | autor: Region
 
 
jj
to był plan działań bez czteropaka nie wchodzisz
2017-09-17
 
weronika
Ustawiliście sobie plan działań dla centrum Jaworza, a wczoraj na amfiteatrze pełno małolatów z czteropakami zasiadło do seansu. I co teraz ?
2017-08-12
1

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.094 sek.