BestwinaBielsko-BiałaBuczkowiceCzechowice-DziedziceJasienicaJaworzeKozyPorąbkaSzczyrkWilamowiceWilkowice
Strona główna

informacje

Mieszkaniec Bystrej hodował marihuanę

Wczoraj przed południem policjanci z Referatu dw. z Przestępczością Narkotykową razem z funkcjonariuszem z Komisariatu Policji w Szczyrku weszli na jedną z posesji w Bystrej, gdzie ujawnili 28 krzewów konopi, ponad pół kilograma suszu marihuany oraz specjalistyczny sprzęt do uprawy znalezionych roślin. Funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który prowadził nielegalną plantację.

W czwartek około godz. 10.45 policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, u którego znaleziono krzewy marihuany w różnym stadium rozwoju oraz gotowy susz roślinny. Z zabezpieczonego suszu można było przygotować około 1000 działek handlowych o czarnorynkowej wartości około 20 000 zł. Mężczyzna nie był wcześniej karany, a za popełnione czyny może otrzymać zarzuty uprawy, a także wytwarzania narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Źrodło: Policja Bielsko-Białadodano: 2017-08-04 | autor: Region
 

   
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. OK
Strona wygenerowana w 0.087 sek.